Juniorzy MKS-u niespodziewanie przegrali dziś swój mecz z Piastem Bieruń. Chyba także i ja (o czym świadczy ostatnia ankieta) uwierzyłem, że nasza drużyna bez problemu wywalczy tytuł w TLJ.

Lędzinianie przegrali dziś 0:1 (0:1) przez 90 minut waląc głową w mur. W pierwszej połowie gra MKS-u wyglądała bardzo kiepsko, a goście w 24 minucie uderzeniem z rzutu wolnego zdobyli prowadzenie. I nie oddali go do końca ofiarnie się broniąc. Nieuznany gol Cubra w pierwszej, niecelne próby Majera, Papacza, ponownie Cubra w drugiej połowie meczu, a także sporo niedokładności i chaosu – wszystko to złożyło się na porażkę w tym meczu.

MKS: Kucharczyk, Ziółkowski, Smolorz, Maniura, Michalski, R.Papacz, Ingram, G.Cuber, Kaczmarek (Frukacz 46), Majer, M.Szprengiel (Sitarz 46)

W pozostałych meczach:

Wisła Wielka – Sokół 1:3, JUVE – Ogrodnik 3:6, Bojszowy – Iskra 0:1, Pniówek – Krupiński 0:2.