W końcówce sierpnia swoje rozgrywki w III lidze okręgowej (B1, grupa 5) zainaugurowali juniorzy młodsi (rocznik 1999 i młodsi), prowadzeni od sierpnia br. przez trenera Kazimierza Rozmysłowskiego, któremu powierzono trenerską funkcję w miejsce Wiesława Szwarockiego, który po blisko 15 latach pracy w lędzińskim klubie zrezygnował z szkolenia młodzieży w MKS.

Kadra juniorów młodszych w rundzie jesiennej:

Bramkarze: Dawid Apajewski, Konrad Nienałtowski,

Zawodnicy z pola: Adam Adamus, Karol Białoń, Sebastian Czudaj, Kacper Figiel, Artur Giza, Maksymilian Hudy, Rafał Jastrzębski, Karol Lipiński, Rafał Loska, Karol Nowrocki, Kamil Ornowski, Rafał Sieradzki, Bartosz Skrobek, Patryk Sobczyk, Paweł Soblik, Adrian Szweda, Błażej Wojciuch.

Do dni dzisiejszego juniorzy rozegrali już trzy spotkania:

24.08.: Pniówek – MKS 5:2 (1:1) bramki Białoń 17 min., S.Czudaj 87 min.

Skład MKS-u: Nienałtowski – Czudaj, Loska, Adamus, Wojciuch, Nowrocki, Hudy, Szweda, Giza, Lipiński, Białoń.

26.08.: MKS – Polonia Łaziska Górne 2:2 (1:1) bramki Giza 17 min, Szweda 72 min.

Skład: Nienałtowski -Wojciuch, Czudaj, Adamus, Szweda, Nowrocki, Hudy, Sieradzki, Giza, Białoń, Lipiński.

żółte kartki: S.Czudaj, Sieradzki

30.08.: MKS – UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 4:2 (1:1) bramki: Figiel 2, Giza 41, samobójcza 50, Sieradzki 60.

Skład: Nienałtowski -Wojciuch (Jastrzębski 50, Lipiński 60), Adamus, Loska, Czudaj, Nowrocki, Szweda, Sieradzki, Giza, Białoń, Figiel.

żółte kartki: Adamus, Nowrocki.

Aktualna tabela w odpowiedniej zakładce.

Natomiast, trampkarze w rozgrywkach III ligi (c1, grupa 5), pierwszy mecz rozegrali w dniu wczorajszym zwyciężając w Dankowicach miejscowy Pasjonat 6:0 (2:0).

D.Niemiec trafił do siatki w 5,61 i 65 min, a A.Brzezina w 29,76 i 79 minucie.

MKS: Apajewski – Brzezina, Buchała, Gwóźdź, Krzemień, Krzyszkowski, Mrozik (Śmigowski 70), Ł.Musioł, M.Musioł (Koczur 69), Niemiec, Siwek.

W zawodach o mistrzostwo Ligi Trampkarzy mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach  2001 i 2002  oraz zawodnicy urodzeni po 31 grudnia 2002 posiadający zgodę  rodziców i  zaświadczenie lekarskie zezwalające  na  grę w tej grupie trampkarzy.

Młodziki zainaugurują rozgrywki w czwartek 3 września o godzinie 16.00 domowym meczem z Unią Bieruń Stary. Trenerem obu zespołów pozostaje Mirosław Wowro.

Kadry i terminarze młodzików oraz trampkarzy w odpowiednich zakładkach.