W rozegranym w dniu wczorajszym meczu kontrolnym juniorzy MKS-u okazali się lepsi od JUWe Jaroszowice. Podopieczni Mariusza Gajewskiego zwycieżyli 3:1, a gole zdobyli Nikodem Nagi, Grzegorz Cuber i Kaml Ingram.

MKS rozpoczął mecz w składzie: Ł.Gąsior, Mróz (przechodzi z zespołu trampkarzy starszych), Smolorz, Ziółkowski, Kalicki – Karkoszka, Rafał Papacz, Ingram, Frukacz – W.Cuber, G.Cuber. W dalszej części meczu grali też: Paweł Badocha (obrońca z rocznika 93), Makosz, Łyszcz, Lis, Nikodem Nagi (przechodzi z zespołu trampkarzy starszych), Kozłowski, Janik, Michalski, M.Długajczyk, T.Szprengiel (przechodzi z zespołu trampkarzy starszych), Pieczka. Do dyspozycji trenera będą też: Kaczmarek, Sitarz, Maniura.

Cieszy przede wszystkim fakt powrotu do treningów wielu zawodników, którzy w ostatnim czasie zrezygnowali z występów.

Update: W kolejnym sprawdzianie formy, zespół Mariusza Gajewskiego uległ w środę pierwszej drużynie 0:5 (Gole: Kapela x2, Włoch, Śliwa, Frukacz)