Na zakończenie jesieni krótko podsumowujemy występy zespołu juniorów w rozgrywkach Podokręgu Tychy. Po zwycięstwie w tzw. grupie A1, zespół trenera Szwarockiego rozpoczął już rywalizację w grupie mistrzowskiej, w której to wiosną rozegra kolejnych 8 spotkań.

Sześć spotkań w grupie A1 przyniosło bilans w postaci czterech wygranych, 1 remisu oraz jednej porażki, co pozwoliło naszej drużynie zająć drugie miejsce w tabeli grupy (za JUW-e Jaroszowice) z dorobkiem 13 punktów i bilansem bramkowym 15-8. Lędzinianie zmagania w grupie mistrzowskiej rozpoczęli od wygranej 4:1 w Ćwiklicach, a następnie zremisowali 3:3 ze Zniczem Jankowice. Jak się okazało później, Wydział Gier Śl.ZPN zweryfikował rezultat tego pojedynku jako walkower 3:0 na korzyść MKS-u.

W efekcie czego, po dwóch rozegranych spotkaniach drużyna Wiesława Szwarockiego przewodzi stawce z kompletem 6 punktów i bilansem bramkowym 7-1.

[singlepic=13889,360,320]

Ruda wiosenna rozpocznie się 12 kwietnia 2015 r. od istotnego pojedynku z JUW-e Jaroszowice, z którym to lędzinianie w fazie pierwszej doznali wysokiej (1:4), i jak na razie jedynej, porażki w bieżącym sezonie. Smaczku tej rywalizacji dodaje fakt, iż drużynę rywali prowadzi wieloletni piłkarz MKS-u Jacek Mikolasz. Wiele wskazuje na to, że właśnie zespół JUW-e wraz z ekipą ze Studzienic, będą najgroźniejszymi rywalami MKS-u w rywalizacji o tytuł mistrzowski w Podokręgu.

Strzelcy 22 bramek dla MKS:

4 – Urbańczyk, Białorucki,

3 – Jastrzębski, Krawczyk, Szymura,

2 – Lipiński,

1 – M.Nagi, N.Nagi, Urbanek.