W minioną sobotę (20.10.) drużyna juniorów młodszych wzięła udział w turnieju organizowanym przez bieruński BOSiR. W turnieju brało udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie pierwszej występowały MKS Lędziny, LKS Czaniec, GTS Bojszowy, Siódemka Tychy. W grupie drugiej rywalizowały natomiast Polonia Łaziska Górne, GOL Bieruń, Unia Bieruń Stary i Fortuna Wyry.

Wyniki meczów w I grupie:

MKS Lędziny – LKS Czaniec 1:1 (bramka Gaweł),

GTS Bojszowy – Siódemka Tychy 3:2,

MKS Lędziny – GTS Bojszowy 0:2,

LKS Czaniec – Siódemka Tychy 0:0,

MKS Lędziny – Siódemka Tychy 1:0 (bramka Drążek),

LKS Czaniec – GTS Bojszowy 1:4.

Nasi piłkarze wyszli z grupy z drugiego miejsca trafiając na zwycięzcę drugiej grupy, czyli Polonię Łaziska Górne. Mecz półfinałowy zakończył się skromnym zwycięstwem Polonii 1:0. W meczu o trzecie miejsce MKS pokonał Unię Bieruń Stary w rzutach karnych 2:1. Bramki w tym meczu zdobyli Beniamin Drążek i Patryk Czudaj. Turniej wygrała Polonia Łaziska pokonując w finale GTS Bojszowy 2:0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został zawodnik Beniamin Drążek.

Gratulujemy dobrego występu!