Już w sobotę o godz. 11 na głównym boisku derbowym spotkaniem z GTS Bojszowy sezon 2008/2009 rozpoczną juniorzy MKS-u Lędziny! Serdecznie zapraszamy na stadion  wszystkich kibiców zainteresowanych tym, jak prezentują się obecnie Mistrzowie Tyskiej Ligi Juniorów z poprzedniego sezonu.

Personalnie prezentują się inaczej, przede wszystkim zmieniła się osoba trenera. Obecnie został nim Piotr Bomba, rozpoczął on swoją pracę w sierpniu tego roku i zastąpił Kazimierza Rozmysłowskiego, który skupił się na pracy z pierwszą drużyną. Z mistrzowskiej drużyny juniorów ubyli Łukasz Brona, Marcin Bratek, Mateusz Bania (koniec wieku juniora), Michał Śliz (Gwarek Zabrze) oraz Bartosz Papacz (ZET Tychy). Z kolei, do zespołu dołączyli zawodnicy, którzy zakończyli występy w trampkarzach starszych, czyli Rafał Papacz, Krystian Ziółkowski, Patryk Piekut, Grzegorz Cuber oraz Tomasz Kaczmarek. Trudno przewidzieć jak zaprezentuje się nasz zespół, o drużynie z Bojszów także niewiele można powiedzieć, gdyż w poprzednim sezonie nie rywalizowała w grupie z MKS-em, najlepiej więc przekonać się o formie obu zespołów osobiście, goszcząc w sobotę o godz. 11 na głównym boisku. Serdecznie zapraszam:)!