Swój sezon udanie rozpoczęli dziś także juniorzy, pewnie zwyciężając gości z Wisły Wielkiej 6:0. Hattricka w tym meczu upolował Marcin Majer, dwa gole dołożył Grzegorz Cuber, a listę strzelców uzupełnił Dawid Sitarz.

Zespół Kazimierza Rozmysłowskiego rozpoczął w składzie: Pieczka, Smolorz, Ziółkowski, Noras, Michalski, Ingram, R.Papacz, Frukacz, Kaczmarek, Majer, G.Cuber. Grali także: Sitarz, Maniura, Łyszcz, M.Długajczyk, Żaba, Lis i Szprengiel.

[singlepic=6515,360,320]

U góry od lewej: Trener Kazimierz Rozmysłowski, Krystian Ziółkowski, Marcin Majer, Adam Frukacz, Dawid Noras, Arkadiusz Smolorz, Rafał Maniura, Dawid Sitarz, Mateusz Żaba, Maciej Szprengiel, kierownik Dominik Maniura.

U dołu od lewej: Rafał Papacz, Kamil Ingram, Tomasz Lis, Grzegorz Michalski, Grzegorz Cuber, Tomasz Kaczmarek, Mateusz Długajczyk, Arkadiusz Łyszcz. Leży: Artur Pieczka.

W innych meczach: Wola – Piast B.N. 4:1, Bojszowy – Pniówek 5:0, Ogrodnik – Krupiński 2:2, Iskra – JUVE 4:0. MKS został więc pierwszym liderem tabeli. W sobotę wyjazd na JUVE.