W poniedziałkowe popołudnie swoje kolejne mecze rozegrały drużyny juniorów oraz żaczków. Juniorzy grali w Kryrach z Czaplą, natomiast żaczki w Wiśle Wielkiej z tamtejszym LKS-em.

Juniorzy nie zdekoncentrowali się przed kluczowymi dla układu tabeli spotkania, pewnie zwyciężając w Kryrach 6:0, po dwóch golach Grzegorza Cubra i Tomka Lisa oraz jednym Ziółkowskiego (z karnego) i trafieniu samobójczym.

Wiadomo już, że na prośbę gości niedzielny mecz z Krupińskim będzie przełożony, dlatego w dniach 2 oraz  6 czerwca (17.30) naszych zawodników czekają w ciągu kilku dni dwa trudne i ważne mecze na swoim boisku z bezpośrednimi rywalami w walce o awans do rozgrywek półfinałowych.

W pozostałych meczach:

Krupiński – Brzeźce 13:0, Pniówek – Iskra 1:2 (23.05.), Pniówek – Brzeźce (mecz zaległy z 14.05.) 6:2, Krupiński – Czapla 3:0 (mecz zaległy z 14.04.)

Drużyna żaczków uległa wczoraj rówieśnikom z Wisły Wielkiej 0:2.

W pozostałych meczach gr.B:

(mecz z 18.05.): Fortuna – Wisła Wielka 9:0 , Ogrodnik – Orzesze 3:0 walkower;  Grom – Mizerów 1:4 , Znicz – Studzienice 0:12.

Wiadomo już, że nie odbędzie mecz żaków zaplanowany na 27.05., za który to nasi piłkarze otrzymają walkower. Orzeszanie, z powodów organizacyjnych, oddali walkowerem wyjazdowe spotkania z Ogrodnikiem, MKS-em i Studzienicami (z 10 czerwca).