Wczorajszym meczem z Iskrą Pszczyna, juniorzy MKS-u odrobili zaległości z drugiej kolejki Tyskiej Ligi Juniorów. Pojedynek ubiegłorocznego mistrza z wicemistrzem był świetnym widowiskiem, z którego zwycięsko wyszli zawodnicy MKS-u, a rezultat 3:2 ustalony został na 3 minuty przed końcem spotkania.

MKS Lędziny – MKS Iskra Pszczyna 3:2 (2:1)
Bramki zdobywali: 1:0 Dawid Pęszor (16. – sam.), 2:0 Grzegorz Cuber (24.), 2:1 Dawid Pęszor (33.), 2:2 Michał Grajcarek (53.), 3:2 Grzegorz Cuber (88. – karny).

MKS: Sitarz, Mróz (Długajczyk), Grzyb, Kozłowski, Białorucki, Szprengiel (Simonicz), Fąfara, G.Cuber, Kaczmarek, M.Nagi, N.Nagi (Lis).

Szczegółowa relacja i zdjęcia za: www.iskra.pszczyna.pl

Spotkanie MKS-u z Iskrą zainaugurowało serię tegotygodniowych pojedynków wszystkich drużyn MKS-u, wśród których na czoło wysuwa się sobotni hit klasy okręgowej, czyli mecz drużyny Sebastiana Idczaka z liderującym Krupińskim Suszec. Zanim do tego dojdzie, na murawach zobaczymy m.in. zespoły żaków oraz trampkarzy.

Ci młodsi, jutro o godzinie 16.00 na lędzińskim Orliku zmierzą się z Ogrodnikiem Cielmice. Natomiast, zespół Mirosława Wowro w piątek o godzinie 16.00 w Lędzinach podejmie UKS GKS Tychy (mecz ten został przeniesiony do Lędzin, bowiem planowo miał odbyć się w Tychach).

W sobotę o godzinie 12.00 żaczki w Mizerowie rozegrają zaległy mecz z miejscowym LKS-em. Juniorzy w kolejnym meczu w niedzielę o 11.00 u siebie zmierzą się z Pniówkiem Pawłowice. A w poniedziałek najmłodszych zawodników MKS-u czeka kolejny wyjazd, tym razem do Czechowic-Dziedzic, gdzie o 16.00 ich rywalem będzie Orlik.

Zapraszamy na wszystkie mecze!