Juniorzy MKS-u, pod wodzą trenera Wiesława Szwarockiego, brali dziś – od godziny 9.00 – udział w VII Halowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Drużyn Klubowych (dla zawodników z rocznika 96 i młodsi), którego organizatorem są: BOSiR, KS Unia oraz KS Piast Bieruń Nowy.

MKS występował w składzie: Kozłowski, Białorucki, Szymura, M.Nagi, oraz Mróz, Szprengiel, Mielec, Urbańczyk oraz Żmijewski w bramce, przy obu czwórkach.

[singlepic=13909,360,320]

Podobnie jak i w dniu wczorajszym, rywalizacja zakończyła się tryumfem gospodarzy, a piłkarzom MKS-u przypadło w udziale II miejsce. O takim rozstrzygnięciu zadecydowała porażka 0:1 z Piastem. W pozostałych spotkaniach lędzinianie schodzili z parkietu zwycięsko, pokonując kolejno 2:0 JUWe Jaroszowice, 2:0 Unię Kosztowy, 4:0 Unię Bieruń Stary, a na koniec rywalizacji 8:0 GTS Bojszowy. Lędzinianie skończyli rozgrywki z dorobkiem 12 pkt i bilansem bramkowym 16-1. Piast jedyne punkty stracił w pojedynku z JUWe, remisując 2:2. Łukasz Szymura został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

[singlepic=13911,360,320]