Pierwszy mecz w sezonie 2020/2021 przyniósł, niestety, porażkę juniorów. Mecz w Jaroszowicach odbywał się w ogromnym upale, co nie sprzyjało zawodnikom obu drużyn.

Już w drugiej minucie mogliśmy strzelić bramkę na 1-0 , Spyra po indywidualnym rajdzie strzela w samo okienko bramki, lecz bramkarz popisuje się genialna interwencją. Pierwsza połowa była dość spokojna oba zespoły tworzyły sobie sytuację, lecz nie stuprocentowe, kontrolowaliśmy mecz. Bramkarz JUW-e był w świetnej dyspozycji. Trzeba pochwalić naszą defensywę gdyż rozgrywali bardzo solidny mecz, a w szczególności nasz duet Skitek-Jacek. Druga połowa rozpoczyna się źle dla naszego zespołu. Po rzucie wolnym dla JUW-e niefortunną interwencją popisuje się nasz bramkarz i tracimy bramkę. Chwile później kolejny rzut wolny, dośrodkowanie, nasz zawodnik wybija piłkę pod nogi przeciwnika i przegrywamy już 2-0. Próbowaliśmy strzelić bramkę kontaktową, lecz nasze ataki skutecznie przerywała obrona JUW-e. Źle rozegrany aut piłka trafia za plecy naszej obrony, gdzie znajduje się nie pilnowany zawodnik, i pewnie wykorzystuje sam na sam. Czwarta bramka to wybicie bramkarza za plecy naszej obrony, nasz zawodnik nie trafia w piłkę i po raz kolejny pewne wykończenie drużyny przeciwnej. W ostatniej minucie meczu, centro-strzał Firleja trafia tylko w poprzeczkę. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego meczu i poprawić skuteczność. Nie prezentowaliśmy złego futbolu, stworzyliśmy kilkanaście akcji przyjemnych dla oka.

Zapraszamy w przyszły piątek (tj. 04.09) na mecz ze Zniczem Jankowice o godzinie 16:30 na ulicę Stadionową 1.

JUW-e Jaroszowice 4-0 (0:0) MKS Lędziny

Skład: Popiela (70′ Grott) – Bierut, Skitek, Jacek, Chromik, Zawodny (50′ Żogała), Firlej, Janota ( C ), Kuzak, Śmigowski (50′ Śmiłowski), Spyra (20′ Ścierski).

Ławka: Żogała, Grott, Śmiłowski, Ścierski.

Trener: Mirosław Wowro.