Po dzisiejszej porażce juniorzy MKS-u spadli na drugą pozycję w tabeli. Przodownictwo w niej objął Ogrodnik Cielmice, który zwyciężył drużynę Kazimierza Rozmysłowskiego 2:1 (1:0).

Gospodarze objęli prowadzenie w pierwszej połowie po golu Wojciecha Żołneczko. MKS wyrównał w drugiej części gry za sprawą Grzegorza Cubra, lecz samobójczy gol Łukasza Cięciary po rzucie rożnym zdobyty niedługo po wyrównaniu, przesądził o zwycięstwie cielmiczan i utracie pozycji lidera przez MKS. W niedzielę o godzinie 11.00 juniorzy rozegrają w Lędzinach kolejny mecz, a ich rywalem będzie Sokół Wola.

W pozostałych meczach TLJ padły następujące wyniki: Sokół – Iskra 3:2, Piast – Krupiński 3:2, JUWE – Bojszowy 2:0, Wisła Wielka – Pniówek 1:6.