Piłkarze Mariusza Gajewskiego, zwyciężając dziś w meczu z Sokołem Wola, zachowali pozycję lidera w TL Juniorów Starszych A. Tym samym, spędzą zimę w fotelu lidera. Zdjęcia prezentujemy za zgodą portalu: www.lkssokolwola.futbolowo.pl Dzięki za udostępnienie:)

Do wygranej 4:1 (1:1) przyczyniły się dwa gole Damiana Karkoszki oraz trafienia Bartka Kozłowskiego i Nikodema Nagiego.

MKS: Żmijewski, Buniewicz, Hachuła, Kozłowski, Świergot, Szprengiel (Urbańczyk), Janik, Białorucki, M.Nagi (Mielec), N.Nagi (Mróz), Lis (Karkoszka).

Bramka Kozłowskiego padła po trafieniu bezpośrednio z rzutu wolnego, Nikodem Nagi natomiast ograł obrońców i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał mu szans po posłaniu piłki w prawy róg bramki. Damian Karkoszka przy pierwszej sytuacji wykorzystał najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym, a drugą bramkę zdobył uderzeniem z dystansu, kiedy to piłka odbiła się od słupka lewej strony bramki, a wszystko to po wyłożeniu piłki przez Mroza.

W pozostałych meczach ostatniej kolejki:

Piast – ZET 1:0, Brzeźce – Czapla 1:1 , Krupiński – Studzienice 3:2 , Bojszowy – Wisła Wielka 2:1.

Foto: Paweł Popiół www.lkssokolwola.futbolowo.pl