Ciekawie zapowiada sie weekend dla naszych drużyn, zarówno juniorów jak i pierwszy zespół czekają trudne wyjazdy. Ci pierwsi w niedzielę o godz. 11 podejmują Iskrę Pszczyna, a seniorzy jadą do Bełku na mecz z LKS-em w sob. na 17.

Juniorce brakuje już tylko 2 punktów do zdobycia tytułu mistrzowskiego, pierwsza okazja do postawienia kropki nad „i” już w niedzielę, jesienią juniorzy zwyciężyli 4:0, teraz także zagrają na maxa świadomi szansy, jaka sie przed nimi otwiera. Podopieczni trenera Rozmysłowskiego zagrają bez kontuzjowanego Sali, ale być może już z powracającym do zdrowia w szybszym niż zakładano tempie, Broną.

Pierwsza drużyna po pokonaniu Krupińskiego nadal znajduje sie na 9 miejscu, ale zbliżyła sie już na 1 punkt do Piasta Leszczyny, który ostatnio przegrał z outsiderem z Pszczyny. By myśleć o wejściu do ósemki trzeba jednak zdobywać punkty, pierwsza okazja już w sobotę w Bełku. Łatwo jednak nie będzie, wystarczy sobie przypomnieć jesienny mecz przegrany 1:4, wtedy to jednak naszej drużynie nic nie wychodziło… Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że trenerem gospodarzy od niedawna jest były piłkarz i trener naszej drużyny Dariusz Grzesik. Gospodarze sobotniego wiosna spisują sie kiepsko, wygrali tylko z Iskrą oraz Śląskiem, w efekcie spadli aż na 10 miejsce w tabeli i tracą 6 punktów do naszej drużyny. Na swoim boisku i kiepskiej murawie pozostają zawsze groźnym zespołem.

Serdecznie zapraszamy na oba te spotkania:)!!!