Juniorzy MKS-u z awansem! W niedzielę 10.10 na własnym boisku podejmowaliśmy zespół Sokoła Wola. Po bardzo emocjonującym meczu, spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2(2:2). Kolejny raz pokazaliśmy charakter na boisku oraz to, że jesteśmy bardzo zgranym zespołem, który potrafi radzić sobie w ciężkich momentach. Świetna praca całej drużyny pod wodzą trenera Mirosława Wowro przyniosła zasłużoną promocję do wyższej ligi.

Do tej pory nie odnotowaliśmy żadnej porażki w lidze i mamy nadzieję, że zakończymy sezon z kompletem zwycięstw. Ostatni mecz odbędzie się na wyjeździe na stadionie drużyny Czapli Kryry, 7 listopada o godz. 14:30.

RELACJA Z MECZU:

-Indywidualna akcja Firleja, po tym jak minął 5 rywali, uderzył w prawy dolny róg, lecz bramkarz popisał się kapitalną interwencją

-Przeciwnicy rzucają z autu w pole karne, nasz zawodnik źle przyjmuje piłkę, zawodnik Sokoła wystawia futbolówkę z linii do swojego kolegi z zespołu, który wrzuca na długi słupek, gdzie niepilnowany rywal strzela w boczną siatkę 0-1

-Żogała wybija piłkę do przodu, Firlej wyprzedza dwóch przeciwników, lobuje bramkarza, zdobywając remisową bramkę 1-1

-Rzut rożny przeciwników, zamieszanie w polu karnym, Sokół zdobywa gola po uderzeniu na dalszy słupek 1-2

-Firlej zostaje sfaulowany w 16-stce, Żogała podchodzi do 11-stki i pewnie strzela w prawą stronę 2-2

II połowa

-Zatoń pokazuje swoją szybkość i umiejętności dryblingu na skrzydle, „wjeżdża” w pole karne, lecz futbolówka po strzale minimalnie mija dalszy słupek

-Rzut rożny, Firlej dośrodkowuje na nogę Tabuły, lecz jego świetny strzał leci minimalnie nad poprzeczką

-Dośrodkowanie Skrobka z prawej strony, golkiper rywali popełnia błąd przy interwencji, Firlej rzuca się na bezpańską piłkę, pakując ją do siatki 3-2

-Tabuła uderza z pola karnego, nabija zawodnika Sokoła w rękę, druga 11-stka dla naszej drużyny, Żogała po raz drugi pewnie egzekwuje rzut karny 4-2