Dobre wieści nadeszły z Jaroszowic, gdzie juniorzy MKS-u po dramatycznym spotkaniu wygrali z ekipą Damina Nygi 3:1. Wydarzenia sportowe zeszły jednak na drugi plan, za sprawą sędziego Draczyńskiego.

Lędzinianie kończyli ten mecz w osłabieniu, czerwona kartkę otrzymał Krystian Ziółkowski, a samo spotkanie obfitowało w faule, kartki i przepychanki. Nie mniej jednak, za sprawą Nikodema Nagiego (x2) i Tomka Fąfary, MKS trzykrotnie trafił do siatki rywali i odniósł 9 zwycięstwo w rundzie!

MKS: Ł.Gąsior – Maniura, Smolorz, Ziółkowski, Kozłowski, Kaczmarek, G.Cuber, Janik, W.Cuber, N.Nagi, Fąfara oraz T.Szprengiel, Mróz i Szymura.

W innych meczach:

Iskra – Nadwiślan 1:0, Bojszowy – Piast 3:7, Pniówek – Krupiński 2:1, Studzionka – Wola 1:0.

W tabeli nie uwzględniono rezultatu meczu Studzionka – Bojszowy 2:6, który zostanie powtórzony (tak informuje strona www.lksstudzionka.com). MKS jest samodzielnym liderem tabeli i prowadzi z 11 punktami przewagi nad Nadwiślanem i Iskrą.