W sobotnie przedpołudnie na sztucznej murawie boiska w Pawłowicach, piłkarze Mariusza Gajewskiego zainaugurowali rundę wiosenną w grupie A1 Tyskiej Ligi Juniorów.

Pojedynek z Pniówkiem zakończył się remisem 2:2 (1:2). Bramki dla MKS-u w pierwszej połowie zdobywali Rafał Maniura oraz Krystian Ziółkowski. Szkoda straconych dwóch punktów zwłaszcza, że gol na 2:2 padł w nieco szczęśliwych dla gospodarzy okolicznościach, kiedy to po rzucie rożnym piłka odbiła się od kolan naszego bramkarza i wpadła do siatki. To jednak było dopiero pierwsze spotkanie i okazja na zdobycie pierwszych 3 punktów wiosną pojawi się w meczu z Czaplą Kryry (21 kwietnia – godz. 11.00).

MKS: Sitarz, Ziółkowski, Maniura, Mróz, Grzyb, Kozłowski, Białorucki, Świergot, G.Cuber, Nagi M. oraz Urbańczyk, Szprengiel.

W pozostałych meczach tej grupy (niedzielę o godzinie 11.00): Krupiński Suszec – UKS Czapla Kryry przełożony , LKS Brzeźce Kryry – Iskra Pszczyna  przełożony ze względu na zły stan boiska .