Ostatnim (oficjalnym) pojedynkiem juniorów MKS-u w tej rundzie był mecz w Wiśle Wielkiej, rozegrany dziś w samo południe. Miejscowej drużynie po wczorajszych problemach z zestawieniem składu (kilku graczy było oddelegowanych do kadry pierwszego zespołu na mecz w Cielmicach) udało się w końcu zebrać kadrę na pojedynek z drużyną Mariusza Gajewskiego.

Juniorzy pewnie zwyciężając 5:1 (3:1) nie zmarnowali szansy awansu na pozycję lidera TLJ, albowiem Piast (z którym MKS ma gorszy bilans bezpośrednich spotkań) stracił dwa punkty w Studzionce. Dziś hattricka ustrzelił Grzegorz Cuber, a pozostałe gole zdobyli Nikodem Nagi oraz Kamil Ingram, którzy po wczorajszych występach w pierwszej drużynie, grając jedną połowę wspomogli ekipę trenera Gajewskiego.

MKS: Sitarz, Mróz, Maniura, Kozłowski, Fąfara, Szprengie,l Świergot, Nagi M., Nagi N., G.Cuber, Janik oraz Białorucki, Lis, Kaczmarek, Krzykawski, Ingram.

W innych meczach: Sokół Wola – Iskra 2:3, Pniówek – Nadwiślan 2:2 , Studzionka – Piast 2:2.

Przypominam, że 21 i 28 (godz. 11.00) października decyzją władz Podokręgu Tychy juniorów czekają jeszcze dwa towarzyskie, jak się okazuje, mecze z Ogrodnikiem Cielmice.