Dwudziestu czterech zawodników zostało zgłoszonych do rozgrywek w rundzie jesiennej. Oto wybrani przez trenera Sebastiana Idczaka piłkarze:

Bramkarze: Paweł Brandys, Łukasz Gąsior, Krzysztof Mokry.

Obrońcy: Grzegorz Bednarek, Krzysztof Firlej, Sebastian Idczak, Dawid Karlik, Grzegorz Michalski, Mateusz Roszak, Arkadiusz Smolorz, Damian Sopelewski , Krystian Ziółkowski .

Pomocnicy: Michał Gadaj, Kamil Ingram, Piotr Kapela, Piotr Kubica , Paweł Pytel, Szymon Skutela, Norbert Stworzyjan, Mateusz Śliwa.

Napastnicy: Mariusz Gajewski, Adrian Gąsior, Zbigniew Janik, Grzegorz Kostrzewa.

Przypomnijmy nowe twarze to: Michał Gadaj (ur. 01.04.86 r. – ostatnio Stal Chełm Śląski), Norbert Stworzyjan (ur. 10.01.90r.), Paweł Pytel (18.07.88), Piotr Kubica (30.12.89) – wszyscy trzej związani z futsalową ekipą GKS Tychy, a także juniorzy: Krystian Ziółkowski (05.01.93), Arkadiusz Smolorz (03.02.92r.) i Zbigniew Janik (14.05.94r.), którzy postawą w meczach kontrolnych wywalczyli sobie możliwość pokazania się w pierwszej drużynie.

Formalnie w kadrze pozostają także ostatnio kontuzjowani Marcin Florek i Łukasz Brona. Z powodu kontuzji, wiosną na murawie nie zobaczymy na boisku także trenera Idczaka.

Z zespołu ubyli jedynie Przemysław Włoch i Krzysztof Skiba, treningów nie wznowił także Łukasz Samek. Z zawodników, którzy występowali jesienią, do rundy wiosennej nie zostali zgłoszeni Adam Frukacz i Grzegorz Cuber. Jak zawsze jednak, zapewne nie wykluczone są dodatkowe zgłoszenia w trakcie rundy.