Otrzymaliśmy dziś oficjalne potwierdzenie tej transferowej informacji. Kamil Uniejewski (ur. 18.11.1986 r.) przechodzi z Unii Bieruń Stary do MKS-u Lędziny na zasadzie transferu definitywnego. 

Zawodnik, który jest nominalnym obrońcą, występującym najczęściej po lewej stronie boiska, będzie sporym wzmocnieniem drużyny Sebastiana Idczaka. Przez wiele lat był filarem bieruńskiej defensywy. Jest ponadto świetnym egzekutorem rzutów wolnych (wystarczy sobie przypomnieć gola dla Unii z rzutu wolnego z ubiegłej wiosny), jego atutem jest jest na pewno gra głową oraz dobre uderzenie. W obecnych rozgrywkach w 14 meczach w barwach Unii zdobył jak dotąd 3 gole. Kamil Uniejewski związał się z klubem umową na 2,5 roku.

[singlepic=10888,360,320]

Witamy w Lędzinach i życzymy wielu sukcesów w Naszej drużynie 🙂