Już dziś serdecznie zapraszamy na jutrzejszy mecz 3 kolejki klasy okręgowej – tym razem rywalem zespołu Sebastiana Idczaka w derbowym pojedynku będzie Stal Chełm Śląski. Początek, przypominam, o godzinie 18.00. Trening pierwszej drużyny przed jutrzejszym pojedynkiem dziś, także o 18.00.

Przekazuję także informacje dla trampkarzy starszych i młodszych, których terminarze rozgrywek zamieściłem już w odpowiednich zakładkach. Trampkarze starsi swój pierwszy mecz rozegrają w piątek, tj. 9 września, a ich rywalem będzie Iskra Pszczyna (mecz o 17.00). Liga co prawda rusza tydzień wcześniej, ale MKS wtedy pauzuje.  Natomiast, ich młodsi koledzy rywalizację rozpoczną 8 września od spotkania na własnym boisku z MOSM Tychy (16.00).

Ps. W odpowiedniej zakładce dziś dodałem terminarz żaków – najmłodsi piłkarze swój pierwszy mecz rozegrają 19 września, a ich rywalem będzie Orlik Czechowice.