Dzisiaj o godz. 17.00 ma boisko w Bojszowach wybiegną drużyny GTS-u i MKS-u. Zdobycie 3 pkt. to cel jaki trener Pluszczyk wyznaczył swoim podopiecznym. Każdy kibic interesujący sie rozgrywkami ligi okręgowej gr.1, wie że sytuacja obu drużyna nie jest taka, jakby sobie to wyobrażali sami zawodnicy oraz działacze tych klubów. W tyłach zrobiło się bardzo ciasno i jedna porażka może zdecydować że sytuacja stanie się bardzo nie ciekawa.

Zawodnicy MKS-u w tej rundzie zdobyli 8 pkt. zaliczając 4 porażki 2 remisy oraz 2 zwycięstwa nad Unią Bieruń i Krupińskim Suszec. Drużyna GTS-u zdobyła jedno oczko mniej zaliczając 5 porażek 2 zwycięstwa i 1 remis. W ostatnim spotkaniu między tymi drużynami padł remis 0-0 po dość ciekawym meczu. Dzisiejsze zwycięstwo miało by ogromne znaczenie dla naszych piłkarzy, nie wiadomo bowiem ile drużyn spadnie z naszej grupy, wiec aby czuć się spokojnym swego bytu potrzebujemy jeszcze 6 pkt. Piękna pogoda powinna przyciągnąć wielu kibiców na stadion w Bojszowach zapraszamy również naszych kibiców na przybycie na ten mecz.