W kolejnym spotkaniu sparingowym MKS Lędziny zremisował w Czeladzi z CKS-em 2:2 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Bomba oraz Napieraj. Warto odnotować występ w tym meczu – po długiej przerwie – powracającego do treningów Jacka Mikolasza, ponadto w składzie pojawił się także Zieliński, boczny pomocnik bądź napastnik, występujący do niedawna razem Tomkiem Matyskiem w Unii Oświęcim, który powinien wystąpić także w kolejnych grach kontrolnych.

Skład MKS-u:

I poł: Mokry, M. Roszak, Mikolasz, Gołaś, Karlik, Sowik, Gardawski, Matysek, Salamon, Kryla oraz Bomba.
II poł: Mokry (Śliz 75), M.Roszak, Mikolasz (Bortel 75), Gołaś (Bula 75), Karlik, Gardawski, Matysek, Bomba (P.Kostrzewa), Brona, Napieraj, Zieliński.