Śląski Związek Piłki Nożnej podjął dziś kolejne decyzje dotyczące terminarza. I tak – mecze z najbliższego weekendu mają odbyć się zgodnie z planem. O ewentualnym odwołaniu zadecydują sędziowie. MKS i tak zdobywa tym razem 3 punkty bez gry.

Natomiast zaległa 20 kolejka, która nie doszła do skutku wczoraj została przeniesiona na 1 czerwca, na godzinę 17.30 (z wyjątkiem meczu Nadwiślan – Iskra, który odbędzie 03.06). Wtedy więc MKS rozegra derbowe spotkanie z Unią w Bieruniu. Dwa zaległe spotkania z 16 maja (Nadwiślan – Śląsk, Ogrodnik – Czarni) przeniesiono na 26 maja.

Jutro natomiast odbędzie się zebranie podokręgu, na którym zapadną decyzje co do meczów ligi juniorów i drużyn młodzieżowych. Jak informuje Czesław Rozmus z Sokoła Wola, na boisku nie ma wody choć jest mocno nasiąknięte, tak więc sobotni mecz juniorów z godziny 11.00 jest aktualny na razie.

Zaplanowane na jutro spotkanie trampkarzy starszych Pniówka i MKS-u, zostanie rozegrane w innym terminie.