Nie należy przyzwyczajać się do podanych już do wiadomości terminarzy Tyskiej ligi Juniorów. Dziś władze podokręgu Tychy dokonały kolejnych radykalnych zmian. Jedyne co się nie zmieniło to fakt, że rozgrywki ruszają … w najbliższy weekend.

Dodam też, że wrzuciłem do galerii zdjęcia z dekoracji juniorów pucharem za zdobycie tytułu mistrzowskiego w TLJ w sezonie 2011/2012, jaka odbyła się 11 sierpnia w przerwie meczu  pierwszej drużyny z KS Żory.

MKS zacznie sezon od dwóch meczów u siebie: z Nadwiślanem na inaugurację oraz Iskrą Pszczyna. Lędzinianie – podobnie jak w ubiegłym sezonie – rozgrywać będą swoje domowe mecze w niedziele o godzinie 11.00.

W pierwszej kolejce TLJ zagrają ponadto: Iskra – Wisła Wielka, Piast Bieruń – Sokół Wola, Pniówek – Studzionka.

Drobnym zmianom uległ także terminarz trampkarzy starszych, zostały one naniesione w odpowiednim dziale.