Chciałbym przedstawić kilka informacji dotyczących organizacji rozgrywek, a także naszej strony internetowej:

1. W tym sezonie wiadomo, już że z naszą grupą pożegnają się dwa zespoły, natomiast jeśli chodzi o awans do wyższej klasy rozgrywkowej to automatycznie uzyska go zwycięzca grupy, zaś zespół z drugiego miejsca rozegra spotkanie barażowe.

2. W przygotowaniu znajdują się zwłaszcza działy historyczne, w dziale archiwum spotkań zamierzamy zamieścić wykaz ligowych spotkań MKS-u z ostatnich lat (z tych których mam notatki), a być może dzięki współpracy z innymi osobami, także lat wcześniejszych. W części zatytułowanej video planujemy zamieścić pliki do ściągnięcia ze spotkań Górnika Lędziny, z lat 90-tych, z kolei w dziale byli zawodnicy powinny z czasem znaleźć się statystyczne informacje dotyczące dawnych graczy MKS-u i Górnika Lędziny. Na wszystko potrzeba jednak nieco czasu. Za zrozumienie dziękujemy, czekamy także na sugestie i uwagi dotyczące strony!

3. Obecnie trwają prace nad tzw. tagami, tagi to specjalne odnośniki znajdujące sie po lewej stronie. mające ułatwić odnajdowanie informacji.  Przykładowo poprzez kliknięcie, w nazwisko Wowro, zostaniemy przeniesieni do wszystkich newsów, w których to nazwisko występuje. Im częściej jakiś tag sie pojawia, tym większą czcionką jego oznaczenie jest napisane.