Piłkarze z Bełku zakończyli dziś dobrą passę MKS-u, zwyciężając wysoko, bo aż 5:1 (2:1). Rezultat spotkania został ustalony w drugiej części gry. Gospodarze tym samym potwierdzili, iż drugie miejsce na zakończenie sezonu nie jest dziełem przypadku. A MKS, mimo porażki, i tak będzie cieszył się z trzeciej lokaty na mecie rozgrywek – najlepszej od spadku do klasy okręgowej w 2005 roku. Czas podsumowań przyjdzie jednak po ostatnim meczu z Energetykiem II.

Bramki dla Bełku zdobywali: Bysiec (77 i 80), Gabryś (44 i 65 minuta) oraz Adamkowski (26 minuta). Dla MKS-u na 1:1 w pierwszej połowie trafił Damian Sopelewski (38 minuta), który wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony boiska Ingrama.

MKS: Ł.Gąsior, Bednarek, M.Roszak, Uniejewski, Skutela, Śliwa (Idczak 65) Gadaj, Ingram, Stworzyjan, Sopelewski, Kapela.

Bełk: Podpłoński, Stryczek, Kaczmarczyk, Salwa, Stanek, Adamkowski (Horny), Jasiczek, Obarski (Kupis), Cieślak, Bysiec, Gabryś (Liszka).

żółta kartka: Śliwa (MKS)

W innych meczach 29 kolejki:

Jedność – Wola 6:0 (3:0) Reguła 12, Kubica 22, Pieczka 30, M.Cichecki 50, Piełka 60,67

Orzeł – Krupiński 0:3 (0:1) Tumula, Winkler, Dzięgielowski

Energetyk II – Unia B.St. 1:4 (1:2) Popiela 3 – Zemczak 7, Sz.Bobla 19,90, Dulęba 87

Pogoń – Kosztowy 0:0

Żory – Rozwój II 3:2 (2:2) Gajek, Samek, Pitlok – Żak 2

Orzesze – GKS II 2:0 (1:0) Granek sam., B.Wróblewski

Studzionka – Czarni 3:0 walkower