Przypominamy, iż w dniu jutrzejszym (04.05.) o godzinie 17.00 MKS Lędziny rozegra spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej, a jego rywalem będzie tryumfator Pucharu Polski w Podokręgu Racibórz, tj. Dąb Gaszowice, czyli zespół z którym jeszcze w sezonie 2013/2014 rywalizowaliśmy w grupie I.

Piłkarze Dębu aktualnie występują w III grupie klasy okręgowej, gdzie po 22 kolejkach zajmują wysokie III miejsce z dorobkiem 43 punktów. Analizując jednak kadrę rywala, to zespół który aktualnie występuje w zgoła odmiennym składzie, aniżeli w rozgrywkach, w których zwyciężaliśmy z Dębem 4:0 (na wyjeździe) i 6:2 (u siebie). W finale rozgrywek Pucharowych (11 listopada 2015 r.) Dąb pokonał 3:0 Naprzód Zawada, a wcześniej wyeliminował Unię Racibórz, Silesię Lubomia oraz LKS Krzyżanowice.

W drużynie MKS-u kilka pauz: Mateusz Śliwa (za dwie żółte kartki), Przemysław Duda, Dawid Karlik, Mateusz Roszak (kontuzje). Miejmy nadzieję, że mimo osłabień lędzinianie zaprezentują się jak na lidera grupy I i wraz z rywalem, stworzą ciekawe widowisko.

Mecz poprowadzi Andrzej Chudy z Zabrza.

Serdecznie zapraszamy!