Jutro ostatnia kolejka rundy jesiennej piłkarskiej okręgówki. Z tej okazji MKS spróbuje jutro wywieźć z Piasku jakieś punkty.

A te się przydadzą, by umocnić się na czwartym miejscu. Jest szansa: gdyby udało się zdobyć 3 pkt., to prawdopodobnie MKS mógłby odskoczyć i piątemu Leśnikowi, który podejmuje Nadwiślana, i szóstym Kosztowom lub siódmej Łące (grają ze sobą).

czarni-mks26.10.2008031

Rok temu MKS uległ na wyjeździe Czarnym 0:2. Jak będzie teraz? Foto: Underek.

Jak w tej rundzie radzą sobie u siebie Czarni? Gorzej niż na wyjazdach! Tam zanotowali trzy zwycięstwa, u siebie już tylko dwa. Co prawda, niedawno rozgromili bieruńskich „Ujków” 5-1, ale to właśnie tutaj jedyne dotąd zwycięstwo odnieśli piłkarze Ogrodnika Cielmice!
Oby MKS poszedł w ślady tych ostatnich. Warto dobrym akcentem skończyć dobrą rundę! Będzie to jednak o tyle utrudnione, że będzie trzeba jakoś załatać dziurę po najskuteczniejszym w klubie Matysku (9 goli), który – jak pamiętamy – zrobił sobie wcześniej wolne… 😉

11.11.: Czarni Piasek – MKS g.13.30