W najbliższy weekend odbędzie się tylko jedno spotkanie, bowiem zespół rezerw pauzuje w tyskiej B klasie. Nie mniej jednak, niech rekompensatą braku innych sportowych wydarzeń będzie to, iż MKS w meczu na szczycie grupy 5 tysko-bielskiej klasy okręgowej (podgrupa II) zagra w Bestwince z miejscowym Klubem Sportowym. Początek spotkania na obiekcie przy ul. św. Floriana 97 w niedzielę (16.08.) o godzinie 17.00.

Przypomnijmy, że z zeszłym (skróconym) sezonie oba zespoły zmierzyły się jesienią w Lędzinach, wtedy to dwa trafienia Tomasza Nowickiego przyniosły zwycięstwo gospodarzom 2:0.

Powiat bielski, na dzień dzisiejszy, nie znajduje się w strefie tzw. „żółtej”, czy „czerwonej” dlatego mecz odbywać będzie się z udziałem publiczności.

Mecz, jako arbiter główny, poprowadzi Grzegorz Szymanek z Chorzowa.

W innych meczach podgrupy II zagrają:

GTS Bojszowy – Sokół sob. 17.00,

Bestwina – Pasjonat sob. 11.00,

Piast – Przełom sob. 17.00,

Pionier – Ogrodnik sob. 17.00,

Serdecznie zapraszamy!