Zespół MOSM Tychy został zwycięzcą II Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej „Lędziny Cup 2008”, w którym zaprezentowało się ostatecznie 7 zespołów, jako że na turniej nie dotarły zaproszone zespoły z Unicova oraz Revucy… ostatecznie gości z Czech zastąpiła drużyna UKS Trzebinia. Przypomnę, że był to turniej dzieci z rocznika 1996 oraz młodszych.

Oto wyniki spotkań w grupach:
Grupa A:

Mecz o 3 miejsce:
Ruch – Trzebinia 2:0
Finał:
MOSM Tychy – MKS Lędziny 1:0.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Łukasza Krzczuka z MOSM Tychy, z kolei najlepszym zawodnikiem i zarazem strzelcem (5 goli) zawodów został Wojtek Szumilas z MKS Lędziny.

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Dziękujemy także sponsorom i organizatorom imprezy: Urzędowi Miasta Lędziny, Fundacji Rozwoju, Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki, Związkowi Zawodowemu „Sierpień 80” przy KWK Ziemowit, Firmie GiA sp.200 w Lędzinach, Firmie Inter, Restauracji Pinocy, Firmie handlowo-usługowej „Carbon” w Lędzinach, Firmie „Future Sport” w Tychach, sklepowi spożywczemu B.Bogackiej w Lędzinach oraz zakładowi Foto Brom Media.

Dziękujemy kibicom, którzy przybyli do lędzińskiej hali, by dopingować młodych piłkarzy, a także rodzicom którzy pomogli w organizacji turnieju Podziękowania także dla sztabu medycznego, który czuwał nad bezpieczeństwem dzieciaków w czasie zawodów.