Już jutro, od godz. 9.00 w hali sportowej Ośrodka rekreacyjno-sportowego „Centrum” rozgrywany będzie halowy turniej piłkarski „Lędziny Cup”, organizowany pod patronatem Burmistrza Miasta Lędziny, przez Fundację Rozwoju Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki oraz MKS Lędziny.

[singlepic=3441,360,320]

Trampkarze MKS-u bronią tytułu wicemistrzowskiego z ubiegłego roku. Jak zaprezentują się w tym roku przekonamy się już jutro:)

W zawodach wystąpią zawodnicy z rocznika 1996 i młodsi, w tym oczywiście piłkarze MKS-u, którzy po zeszłorocznym drugim miejscu, także i w tym roku walczyć będą – miejmy nadzieję – o tytuł mistrzowski. Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn: MK Katowice, MOSiR Mysłowice, MOSM Tychy – obrońcy tytułu, Unia Bieruń Stary, Piast Bieruń Nowy oraz dwie ekipy gospodarzy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców:)!