W sobote o godz. 17.00 w Kobiórze MKS zmierzy się w ostatnim meczu sezonu z Leśnikiem Kobiór. W meczu, którego stawką jest czwarte miejsce w ligowej tabeli.

[singlepic=2706,360,320]

Fragment jesiennego pojedynku MKS-u z Leśnikiem. Foto: Underek

Dla MKS-u jednak zajęcie tej pozycji miałoby miejsce tylko w wypadku wygranej nad Leśnikiem (która pozwoli nam kobiórzan wyprzedzić) oraz porażek Uranii z Orłem i Bełku w Mikołowie. Warto niemniej powalczyć o jak najwyższą pozycję w końcowej tabeli. Jesienią w Lędzinach goście zwyciężyli po zaciętym meczu 3:2. Lędzińskiemu zespołowi w ostatnich dwóch spotkaniach zabrakło skuteczności, która nie poszła w parze z dobrą grą. Jeśli po raz kolejny zaprezentujemy się tak korzystnie można myśleć o zdobyciu 3 punktów. Lędzinianie jak dotąd w wiosennych spotkaniach zdobyli 25 punktów, Leśnik zaś 18. Kobiórzanie w ostatnich 3 spotkaniach zdobyli komplet punktów pokonując Unię, Czarnych i Śląsk. Czy MKS zdoła przerwać zwycięską passę Leśnika?

Znalazłem także nową stronę internetową klubu z Kobióra – www.lesnikkobiorc.futbolowo.pl .