Do rozpoczęcia przerwy zimowej pozostały jeszcze 3 ligowe weekendy, pierwszy z nich przed nami. I choć żaczki i trampkarze zakończyli już rozgrywki to w grze pozostają cztery drużyny. Tak się składa, że trzy z nich rozegrają swoje spotkanie w sobotę 5 listopada.

Pierwsza drużyna będzie podejmować w meczu wyjazdowym Iskrę Pszczyna. Początek spotkania o 13.00 na stadionie przy ul. Bogedaina 22. Oba zespoły wystąpią osłabione: w Iskrze za kartki pauzują Mateusz Wowra i Adam Maślorz, w MKS-ie zabraknie kontuzjowanych Dawida Karlika (ostatnio), Uniejewskiego, Stworzyjana. Pod znakiem zapytania stoi występ Przemka Dudy. Nie zagra Mateusz Śliwa, którego zatrzymały obowiązki służbowe.

Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z Częstochowy: Paweł Kuban, Oskar Sikora, Stanisław Toborek.

Z kolei o godzinie 13.30 w Wiśle Małej rezerwy MKS-u zmierzą się z miejscowym LKS, który nie tak dawno dokonał przeniesienia spotkania z niedzieli na sobotę, czym na pewno utrudni kwestie kadrowe trenerowi Rozmysłowskiemu, nie na tyle jednak – miejmy nadzieję – iż MKS nie mógłby powalczyć o pełną pulę w Wiśle.

Zespół orlików w sobotni poranek (o godzinie 9.00) zmierzy się w Tychach z Siódemką.

Na zakończenie weekendu, w niedzielę o godzinie 11.00 młodziki podejmą na własnym boisku JUWe Jaroszowice.