Do zakończenia piłkarskiego sezonu 2022/2023 zostało już tylko kilka spotkań, zarówno seniorskich, jak i młodzieżowych. Z tym, że w tych ostatnich w toku rywalizacji pozostają jeszcze drużyny młodzików.

Najintensywniej terminarz prezentuje się w tyskiej b klasie, gdzie większość drużyn ma do rozegrania jeszcze mecze zaległe. Część z nich, w tym mecz MKS-u II Lędziny z LKS Wisła Mała, zaplanowano na świąteczny czwartek 8 czerwca (godz. 17.00). Następnie, w kolejną niedzielę (11 czerwca) drużyna rezerw zagra – ponownie na własnym boisku – z JUWe II Jaroszowice. To spotkanie także o godzinie 17.00.

Drużynie rezerw pozostaną jeszcze do rozegrania dwa spotkania, tj. z LKS Mizerów (18 czerwca) oraz Niepokornymi Orzesze (25 czerwca).

W najbliższą sobotę (10.06, godz. 14.30) zespół młodzików trenera Artura Olesia zagra na orliku przy ul. Pokoju z Ogrodnikiem Cielmice. Ostatnim meczem tego sezonu będzie wyjazdowy mecz w Mizerowie (19 czerwca, godz. 17.00). W miniony poniedziałek lędzinianie rywalizowali w Gostyniu z miejscowymi Rakami, zwyciężając 3:2 (3:2,3:2,3:2), po dwóch bramkach Igora Wiśniewskiego oraz jednym trafieniu Wiktora Głąba.