Ponieważ anonsowaliśmy w ostatnich dniach fakt inauguracji rozgrywek tyskiej b klasy (także i przy okazji meczu pucharowego), przedstawiając kadrę zespołu, a także dokonaliśmy prezentacji rywala z Podokręgu Bielsko-Biała, z którym przyjdzie MKS-owi rywalizować  w 3 kolejce rozgrywek klasy okręgowej (gr. 5, podgrupa II), w dniu dzisiejszym pozostaje nam tylko serdecznie zaprosić na ligowe potyczki zaplanowane na najbliższy weekend. Oto ich harmonogram:

  • klasa okręgowa: MKS – Przełom Kaniów (sobota 08.08., godzina 17.00),
  • b klasa Tychy: MKS II Lędziny – GTS II Bojszowy (niedziela 09.08., godzina 17.00)

W związku z sytuacji epidemiologiczną, po raz kolejny prosimy o ostrożność, dystans i dostosowanie się do obowiązujących obostrzeń. Nie przyczyniajmy się do tego, by doszło do wzrostu zachorowań w naszym mieście i powiecie (a co za tym idzie, zaostrzania obostrzeń skutkujących np. koniecznością rozgrywania meczów bez udziału publiczności, tak jak to będzie miało miejsce od jutra w powiecie pszczyńskim, czy rybnickim).