Spotkanie drugiej kolejki rozgrywek klasy okręgowej odbędzie się w sobotę, tj. 16 sierpnia, o godz. 17 w Bełku, a tym razem rywalem MKS-u będzie tamtejszy LKS.

Lędzinianie jadą na mecz z niewygodnym rywalem podbudowani wygraną 4:2 z Piastem Leszczyny oraz wzmocnieni powracającymi do składu Bombą, Gajewskim oraz zapewne także nowym nabytkiem MKS-u – Krzysztofem Kulpińskim. Bełk to zespół z którym mierzyliśmy się nie tak dawno, bo 7 czerwca. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem lędzińskiej drużyny 5:3 (gole Gardawski, Matysek, K.Firlej, Napieraj, Gąsior). Ku przestrodze warto jednak przypomnieć, że jesienią w Lędzinach to goście byli górą i wygrali 4:1 (gol Magiery dla MKS-u). LKS także rozpoczął sezon od wygranej, bełczanie przywieźli 3 punkty z trudnego terenu w Piasku (wygrana 3:2 po decydującym golu z 94 minuty), co świadczy o tym że czeka nas twardy bój o kolejne ligowe punkty. Jeśli zespół zagra konsekwntnie i nie przytrafi nam się taki przestój – jak choćby w niektórych fragmentach drugiej połowy spotkania z Piastem – to MKS może zgarnąć w Bełku pełną pulę.

Jako, że jest to długi weekend i korzystam z jedynej wakacyjnej okazji do wyjazdu, tym razem w Bełku mnie nie będzie. W związku z czym relacja ze spotkania oraz komplet wyników 2 kolejki na stronie pojawią się w poniedziałkowy wieczór, o ile otrzymam jakieś informacje na temat wydarzeń w Bełku. O co proszę i za co z góry dziękuję:)