Dopiero co przeczytali Państwo relację z meczu z LKS Łąka (remis 2:2), a już zapraszamy na sobotni (17.08.) mecz z LKS Bestwina w 3 kolejce ZINA klasy okręgowej, czyli z pierwszym na drodze MKS-u przedstawicielem z Podokręgu Bielsko-Biała. Początek meczu o godzinie 17.00. Podkreślam, iż mecz odbędzie się w sobotę, gdyż na kolportowanych terminarzach omyłkowo wpisana została data niedziela (pierwotnie był pomysł przełożenia meczu na 18 sierpnia). Za pomyłkę przepraszamy.

LKS Bestwina

Rok założenia: 1947
Barwy: czerwono-zielone
Adres: Podzamcze 18, 43-512 Bestwina
WWW: http://bestwina.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: pojemność – 1 000 miejsc / oświetlenie – brak / boisko – 102 m x 78 m
Prezes: Tomasz Miroski
Trener: Sławomir Szymala
Pozycja w poprzednim sezonie: 5

Piłkarze LKS Bestwina swój mecz 2 kolejki przełożyli, nie mniej jednak nie próżnowali w tygodniu rozgrywając w środę pucharowy mecz z Rekordem Bielsko-Biała, przegrywając go 1:3. W pierwszej kolejce zespół trenera Sławomira Szymali przegrał wyjazdowy mecz 1:2 z Czarnymi Jaworze, a zatem jak dotąd pozostaje bez punktu.

Kadra zespołu 2019/2020

20 Mateusz Włoszek pomocnik
21 Artur Sawicki napastnik
22 Szymon Skęczek napastnik

MKS, po zdobyciu 4 punktów, w dwóch kolejkach liczy na kolejną zdobycz punktową. Ważny będzie aspekt odpoczynku i regeneracji, ledwo 48 godzin po występie w Łące.

Mecz poprowadzi Marek Kofin z Chorzowa, na liniach: Rafał Benke, Łukasz Halemba.

Serdecznie zapraszamy na sobotni mecz!