Łukasz Jagoda poprowadzi drużynę MKS „Lędziny” w sezonie 2017/2018. Od sierpnia 2016 r. był szkoleniowcem IV-ligowej (grupa małopolska-zachód) Sosnowianki Stanisław Dolny.

Urodzony w Libiążu Łukasz Jagoda (rocznik 1975) związany jest z regionem chrzanowskim. Pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Samorządowym Zespole Szkół w Bobrku, a do czerwca br. prowadził seniorów KS Chełmek (sezon 2015/2016). Wcześniej prowadził m.in. w Tempie Płaza, LKS Bobrek, MKS Alwernia, Nadwiślance Okleśno. Jako zawodnik reprezentował barwy Trzebini, Fabloku Chrzanów i Chełmka. Posiada licencję trenerską UEFA „A”, PZPN „A”.

W środowym pucharowym pojedynku z GKS Radziechowy-Wieprz na ławce trenerskiej lędzińskiego zespołu zasiądzie Kazimierz Rozmysłowski.