To będzie długi piłkarski weekend, w trakcie którego oczy wszystkich kibiców zwrócone będą na Wilkowice, gdzie w dniu jutrzejszym (30.04.) o godzinie 17.00 MKS zmierzy się z miejscowym GLKS  w ramach 22 kolejki rozgrywek!

Na obiekcie przy ul. Samotnej 12 w Wilkowicach staną naprzeciw siebie lider oraz wicelider rozgrywek klasy okręgowej (grupy V), którzy legitymują się podobnym dorobkiem punktowym, tj. 54 punktów. Jeśli dodać do tego różnicą bramkowa (+ 59) w obu przypadkach, to mamy pełny obraz jak wyrównane są tegoroczne rozgrywki. Nie zapominamy także o czającym się za plecami tej dwójki BTS II Rekord, który na wiosnę odniósł komplet zwycięstw (podobnie jak i GLKS oraz MKS), tracąc do lidera i wicelidera zaledwie 3 punkty. Choć jutrzejszym mecz jeszcze niczego nie rozstrzygnie w kwestii awansu do IV ligi, to może ustawić i zdefiniować rozgrywki w najbliższych tygodniach (Wilkowice i BTS Rekord II zmierzą się ze sobą 21 maja). W obu zespołach brak pauz kartkowych.

Pełny plan 22 kolejki:

30.04.2022 r. (sobota),

Ogrodnik Tychy – Pasjonat Dankowice

Czarni Jaworze – GTS Bojszowy

Iskra Pszczyna – LKS Łąka

BAP Piast Gol – JUW-e Jaroszowice

GLKS Wilkowice – MKS Lędziny 

LKS Studzienice – Rekord II Bielsko-Biała

ZET Tychy – BKS Stal Bielsko-Biała

1.05.2022 r. (niedziela), g. 17:00

KS Bestwinka – LKS Wisła Wielka

 

Zagrają także pozostałe zespoły MKS-u:

B klasa Tychy:

UKS Warszowice – MKS II Lędziny (niedziela 1 maja, godz. 14.00),

Mecz zaległy: LKS II Wisła Wielka – MKS II Lędziny (wtorek 3 maja, godz. 17.00, ul. Mleczna 12),

 

Juniorzy: Podbeskidzie Bielsko-Biała – MKS Lędziny (sobota 30 kwietnia, godz. 12.00, ul. Młyńska 52),

Młodziki IV Liga: Reprezentacja Powiatu Mikołowskiego – MKS Lędziny  (sobota 30 kwietnia, godz. 9.00, ul. Sportowa 3 Łaziska Górne),

Trampkarze i orliki pauzują.

Żaczki swój drugi turniej rozegrały w dniu 28 kwietnia.

Serdecznie zapraszamy!