Stało się jasne, iż przymierzany od pewnego czasu do MKS-u Mariusz Masternak (ur. 12.02.1976 r.) zagra w barwach lędzińskiego zespołu, wzmacniając naszą defensywę i znacznie zwiększając pole manewru trenera, jeśli chodzi o ustawienie linii obrony. Kilkutygodniowe negocjacje przyniosły oczekiwany efekt i doświadczony obrońca złożył swój podpis na umowie z MKS.

Mariusz Masternak ostatnie półrocze spędził w barwach ZET Tychy (lidera tyskiej a klasy), a wcześniej reprezentował Nadwiślana Góra i GKS Tychy, którego jest wychowankiem. Ogółem w latach 1998-2005 w barwach Ruchu Chorzów i Pogoni Szczecin na boiskach polskiej ekstraklasy wystąpił 129 razy, zdobywając jednego gola (w barwach „Portowców”). Na liście klubów, w których grał widnieją także CKS Czeladź i Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Serdecznie witamy w Lędzinach!