Przed sympatykami lędzińskich drużyn niezwykle ciekawy weekend (06-07.11.). Swoje ostatnie spotkania rozegrają zespoły juniorów (w niedzielę o 14.30 w Kryrach z Czaplą) oraz młodziki (także w niedzięlę na orliku przy ul. Pokoju o 10.00 z UKS II Warszowice).

Niewątpliwie, jednak tym razem oczy kibiców będą zwrócone głownie na rywalizację seniorów, wszak MKS podejmie BTS Rekord II Bielsko-Biała (sobota 6 listopada, godzina 14.00). Będzie to zatem wicelidera z trzecim zespołem klasy okręgowej. Oba zespoły zgromadziły na swoim koncie 33 punkty, podobnie jak i lider z Wilkowic, który zaciera ręce na wieść o ewentualnym remisie w spotkaniu 14 kolejki. Celem MKS-u będzie zwycięstwo, które pozwoli trzymać kontakt z zespołem GLKS-u w razie potencjalnej wygranej własnym boisku z Ogrodnikiem Cielmice. W obu zespołach bez pauz kartkowych, po przymusowej przerwie do dyspozycji trenera będzie już Mateusz Malik, wciąż wykluczony pozostaje występ Matusza Wójcika.

Z kolei, w niedzielę 7 listopada (od 14.00) lędzińskie rezerwy zmierzą się z liderem B klasy, czyli Fortuną Wyry, która w 10 spotkaniach bieżącego sezonu odnotowała komplet zwycięstw i pewnie zmierza do A klasy Tychy. Zespół z Wyr o 6 punktów wyprzedza Gol Bieruń, natomiast nasza „dwójka” plasując się na IV miejscu, traci do wyrzan, siedem oczek. Lędzinianie przed dwoma tygodniami zdołali pokonać wicelidera z Bierunia, czy uda się powtórzyć ten sukces i teraz?

Serdecznie zapraszamy!