W dniu dzisiejszym (07.12.) w siedzibie Klubu odbyło się mikołajkowe spotkanie dzieci zrzeszonych w MKS Lędziny (w zespołach żaków, orlików, młodzików oraz juniorów młodszych), trenerów, Zarządu oraz rodziców z …. Mikołajem, który po wczorajszym ciężkim i pracowitym dniu, postanowił jeszcze dziś obdarować skromnymi prezentami zawodników MKS.

W trakcie spotkania nie zabrakło powodów do krótkich podsumowań rundy jesiennej dokonanych przez Prezesa Kazimierza Rozmysłowskiego oraz Koordynatora grup młodzieżowych Marcina Majera, podziękowań dla najmłodszych piłkarzy oraz rodziców za zaangażowanie. Kulminacyjnym punktem imprezy była wizyta Mikołaja, który każdemu z ponad setki dzieci wręczył upominek. Nie zabrakło także poczęstunku dla przybyłych gości.

Zarząd Klubu serdecznie dziękuje sponsorom, dzięki którym impreza się odbyła, tj. e-SBL.NET Sp. z o.o. z Lędzin (ul. Fredry 6, Lędziny) oraz Twoja Pizza z Lędzin (ul. Hołdunowska 55). Dziękujemy również za zaangażowanie i poświęcony czas, wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tego blisko 4-godzinnego spotkania, w trakcie którego upominki otrzymała niemalże setka dzieciaków.