Na zaproszenie AP Unia Oświęcim i Jej Prezesa Tomasza Wróbla najmłodsi zawodnicy MKS-u uczestniczyli dziś (06.12.) w halowym turnieju piłkarskim, jaki odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Oświęcimiu.

Piłkarze z rocznika 2014 i młodsi, w składzie nieco szerszym i odmiennym niż przed tygodniem, tym razem dzielnie rywalizowali z zespołami z Małopolski: miejscową Unia, Górnikiem Libiąż, Akademiami Piłkarskimi z Chrzanowa i Brzeszcz, LKS Polanka Wielka, LKS Jawiszowice. W turnieju grali także nasi dobrzy znajomi z Grom Tychy. Łącznie rozgraliśmy 7 meczów, po 14 minut z każdym z tych zespołów, a dodatkowo – w przerwach pomiędzy, aby zagospodarować czas – specjalistyczne i ogólnorozwojowe treningi z trenerami AP Unia Oświęcim w stylu Turbokozaka. Dzieciakom bardzo się ten dodatkowy punkt programu podobał. Dziś udało się odnieść dwa zwycięstwa, ale za każdy mecz należą się wszystkim duże brawa. Odnotowaliśmy też kilka mniejszych sukcesów, ale nie będziemy o nich wspominać:)

W drużynie grali: Kuba, Wiktor, Filip, Kacper, Janek, Bartek, Dawid, Kordian, Maja, Mikołaj, Olek , Marcel, a wyróżnienia od organizatorów i trenerów otrzymali Kordian Jandzio i Mikołaj Milczanowski. Natomiast, wszyscy uczestnicy bez wyjątku otrzymali medale, a także okolicznościowe paczki do św. Mikołaja.

Dziękujemy za wsparcie wyjazdu firmie Dominas z Lędzin. Podziękowania także dla dzielnych Panów Michałów za pomoc i ufundowanie czekolad dla dzieci! Dziękujemy gospodarzom za pyszna pizzę i wspaniałą organizację!

Pozdrowienia od grupy dla Pana Trenera Marcina Bratka!

Galeria zdjęć: