W środę zostanie rozegrana jedyna w tej rundzie kolejka spotkań, której mecze przewidziano na środek tygodnia. W ramach 3 kolejki – o godzinie 18.00 MKS podejmie spadkowicza z IV ligi – Concordię Knurów – rywala, z którym nasza drużyna ostatnio mierzyła się w sezonie 1997/1998.

Po dwóch kolejkach obecnego sezonu oba zespoły znajdują się w odmiennych nastrojach i miejscach tabeli. Concordia zwyciężając w Bełku 1:0 i u siebie ze Zniczem 2:1, wywalczyła komplet punktów. Plasuje się obecnie na 5 miejscu w tabeli. Lędzinianie są za to na miejscu  także 5 , ale od końca w tabeli, po porażkach z Iskrą 1:3 i z Sokołem 0:1.

W najbliższym meczu zagramy na pewno bez ukaranego czerwoną kartką Bednarka. Nasi rywale za to w ostatnim meczu ligowym grali w składzie:

Kowalczyk, Gałach, Sterczek, Mikulski, Bagiński, Kempa, Spórna, Salwa, Tkocz (35’ Osmański 88′ Klottka), Szkuć (56’ Kozdroń), Przesdzing (67’ Grzegorzyca). Trenerem drużyny gości jest Marcin Domagała.

Liczymy jednak na przełamanie Naszej drużyny. Zapraszamy na mecz:)