MKS po środowej wygranej 2:1 ze Stalą Chełm Śląski (po golach Norberta Stworzyjana i Sebastiana Kozoka) w dniu dzisiejszym uległ IV-ligowemu Ruchowi Radzionków 0:1 (0:0) tracąc gola w 88 minucie spotkania po strzale Hermasza. W barwach MKS zaprezentowało się 22 piłkarzy, w większości testowanych.

I połowa:

Testowany – Bednarek, testowany, Uniejewski, Duda, testowany, Czupryna, testowany, testowany, Frąckowiak, Kozok.

II połowa: Adamus, M.Nagi, Kostrzewa, Stworzyjan oraz sześciu zawodników testowanych.

Z innych informacji z minionego tygodnia podkreślić należy fakt, iż dokonano zmiany w skladach grup w ten sposób, iż zamiast Wilków wilcza do grupy II przydzielono Concordię Knurów. Ponieważ jednak licencję na grę w IV lidze przyznano Nadwiślanowi Góra, który wolałby jednak grać w grupie II (przydzielono go do grupy I w związku z wolnym miejscem po wycofaniu Grunwaldu Ruda Śląska, a także i zespół Wilków zapowiedział odwołanie od decyzji ŚLZPN, kolejne roszady nie są wykluczone.

Materiał filmowy