MKS w ostatnim meczu kontrolnym wysoko, bo 6:1 (2:1) pokonał b-klasowego Górnika Sosnowiec.

Zespół Sebastiana Idczaka grając w składzie: Brandys (Ł.Gąsior 40), Skutela, Smolorz (Pytel 45), Sopelewski, K.Firlej, Karlik, Stworzyjan, Ingram, Gadaj (Michalski 46), Śliwa, Kostrzewa (Janik 46), miał możliwość przećwiczenia ataku pozycyjnego i próby długiego utrzymywania się przy piłce.

Wysoki rezultat zapewniły gole: Janika x2, Śliwy, Pytla i Stworzyjana. Szósty gol był trafieniem samobójczym.

Potwierdzony został już transfer Michała Gadaja do MKS-u. wychowanek naszego klubu, ostatnio grający w Stali Chełm, tej wiosny zagra w barwach MKS-u i będzie miał szansę powiększyć swój dorobek meczowo-bramkowy, który jak do tej pory wynosi 51 meczów i 4 gole.

Łącznie tej zimy MKS rozegrał 12 meczów kontrolnych, z których 7 wygrał, a w 5 musiał uznać wyższość rywali. Lędzinianie zdobyli w nich 34 gole, tracąc jednocześnie 21 bramek.

A za tydzień, w sobotę o godzinie 15.00, MKS rozpocznie pierwszy wiosenny mecz z Unią Kosztowy.