Już jutro o 17.00 MKS rozpocznie mecz 25 kolejki klasy okręgowej. Rywalem lędzińskiej drużyny będą rezerwy katowickiego GKS-u. Wszyscy zapewne zastanawiają się kogo z kadry pierwszoligowca zobaczymy na boisku w Lędzinach? Pierwsza drużyna Gieksy gra dziś w Nowym Sączu z Sandecją.

Oto jak wygląda kadra GKS-u na mecz w Nowym Sączu:

Bramkarze: Jacek Gorczyca, Andrzej Wiśniewski
Obrońcy: Mateusz Niechciał, Arkadiusz Ryś, Tomasz Sokołowski, Jacek Kowalczyk, Wojciech Szala
Pomocnicy: Bartłomiej Chwalibogowski, Janusz Dziedzic, Sadowski Rafał, Przemysław Pitry, Grzegorz Goncerz, Kamil Cholerzyński, Piotr Piechniak
Napastnicy: Paweł Olkowski, Michał Zieliński, Krzysztof Kaliciak, Arkadiusz Kowalczyk

Na pewno kilku z tych graczy – tych którzy nie zagrają w dzisiejszym meczu – możemy się jutro spodziewać na placu gry. Nie należy oczekiwać gry kontuzjowanego Bartosza Karwana, którego czeka przerwa w grze (za www.gieksa.pl).

W MKS-ie nie zagra pauzujący za 4 żółte kartki Mateusz Roszak.

Zapraszamy także na najbliższe mecze naszych juniorów i trampkarzy starszych. Ci ostatni zagrają jutro o godzinie 10.00 w Bieruniu Starym z Unią, a we wtorek o 17.30 w arcyważnym pojedynku dla układu tabeli zmierzą się z Sokołem na Woli. Juniorzy w niedzielę o godzinie 11.00 w Suszcu rozpoczną mecz z Krupińskim.