Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki w Lędzinach na inauguracyjny wiosenny pojedynek z Gwarkiem Ornontowice w ramach 19 kolejki rozgrywek IV ligi. Początek w sobotę 18 marca o godzinie 15.30.

Ostatni mecz: porażki 0:1 z Krupińskim (MKS) i Beskidem (Gwarek).

Pauzy kartkowe: brak w obu zespołach.

Transfery Gwarka w przerwie zimowej: przybyli Damian Sadowski (Sarmacja Będzin), Alessandro Magini (Andrespolia Wiśniowa Góra), Mateusz Adamczyk, Oliwer Wojtaś, Błażej Woźnica (rezerwy); ubyli: Dawid Boczar (Slavia Ruda Śląska), Michał Grzyb (Sparta Lubliniec), Paweł Sadło, Dominik Kabała (kontuzje).

Spotkanie poprowadzą: Andrzej Zabdyr (główny), Leszek Jękal oraz Jakbu Michalski (Podokręg Skoczów).

Dla kibiców przewidziano możliwość skorzystania ze stoiska gastronomicznego, odbędzie się prezentacja składu zespołu w rundzie wiosennej oraz sesja fotograficzna zespołu w nowym komplecie strojów. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważny jest to mecz po ligowym falstarcie, dlatego wsparcie z trybun będzie ogromnie ważne.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do dopingu!