MKS Lędziny zakończył sezon 2020/2021, gromiąc na własnym boisku LKS Łąka aż 7:0 (3:0). Tak na otarcie łez, po tym jak lędzinianie zajęli II miejsce w rozgrywkach grupy 5 klasy okręgowej. Do rozegrania zostały jeszcze 3 spotkania, ale wiadomo już, że na podium rozgrywki zakończą Bestwina, MKS i BTS Rekord I (w tej właśnie kolejności). Ostatnie dwa zespoły rozpoczynają wakacje. 

MKS – LKS Łąka 7:0 (3:0) Malicki 2 , S.Rzepa 37,89, Kostrzewa 9,78 , Śliwa 83,84

Pierwszą bramkę strzelamy już w 2 minucie, Łukasz Malicki dostaje piłkę w pole karne, pewnie kończy stworzoną sytuację lobując bramkarza. Drugi gol padł po rzucie różnym. Sebastian Rzepa nisko wrzuca piłkę w pole karne, po zamieszaniu bramkę zdobywa Grzegorz Kostrzewa. Trzecia bramka to ozdoba tego meczu, Dariusz Zygma zagrywa do Sebastiana Rzepy, który strzela w samo okienko z okolic 20m. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3-0. Po 25 minutach 2.połowy zdobywamy bramkę na 4-0, Grzegorz Kostrzewa pewnie egzekwuje sytuację sam na sam z bramkarzem trafiając pod samą poprzeczkę. Dwa kolejne gole zdobył Mateusz Śliwa. Przy pierwszej bramce pewnie wykorzystał sytuację oko w oko z golkiperem gości, po podaniu prostopadłym Sebastiana Rzepy, strzelając w dolny róg. Drugą zdobył po zejściu do prawej nogi i strzeleniu mocno poprzeczkę z okolic 16 metra. Ostatnia bramka w tym meczu padła następująco, Kacper Kuzak podaje z boku boiska do Sebastiana Rzepy, który oddaje mocny strzał z prawa cześć bramki, zamykając wynik meczu.

MKS:  Popiela – Józefus, Gnojczewski, Zygma, S.Krakowiak (Dominiec 46), M.Majer (Czudaj 46), S.Rzepa, Gierczak (Kuchta 85), G.Kostrzewa, Malicki (Śliwa 60), Adamus (Kuzak 70).

Warto odnotować debiuty w seniorskim zespole Sebastiana Krakowiaka, Michała Domińca i Kacpra Kuzaka.

W innych meczach 13 kolejki:

Studzienice – BTS Rekord II 2:2 (1:1) M.Janosz 26, Pęszor 90 – Mucha 6, Waluś 85

Bojszowy – Czarni 4:1 (2:0) Wróbel 10, Bula 36, Bereza 63,90 – Pilch 54

Bestwina – Pasjonat 3:3 (2:3) rozegrany w pt.